تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ویزوسی که باعث باز نشدن درایوها میشود.

  ir" target="_blank"> و چنین مسیری دیگر وجود ندارد و پنجره ای و ظیفه این فایل اجرای اتوماتیک یک سری دستورات مشخص است که در ریشه درایوی که میخواهید آنرا باز کنید یک فایل متنی به نام Autorun.ir" target="_blank"> با عنوان Open With  به و به حال خود رها میکنند .

   

  راه حل :

  برای اینکه بتوانید وارد درایو مربوطه شوید میتوانید بجای دابل کلیک کردن بر روی نام درایو ، اسم درایو را به همراه علامت " : " در نوار آدرس تایپ کنید .ir" target="_blank"> و مشکل چیست ؟ شما نمایش داده میشود .inf   قرار میدهند .ir" target="_blank"> با پنجره Open With مواجه میشوید .

  بسیاری است .ir" target="_blank"> با این مشکل مواجه شده باشید  که وقتی بر روی درایوی دابل کلیک میکنید ، آن درایو باز نمی شود با زدن کلید Enter  آنرا اجرا کنید

  حالا فرض میکنیم درایو D  را میخواهیم از طرق منوی آدرس این دستور را اجرا کنید .ir" target="_blank"> شما رخ میدهد .ir" target="_blank"> است مراحل زیر را دنبال کنید :

  در منوی Start  گزینه Run  را انتخاب کنید

  سپس دستور CMD را تایپ کرده با زدن کلید  Enterآنرا اجرا کنید

  del D:\autorun.ir" target="_blank"> با اینکار هر بار که باز نشدن درایوها

برخی موارد ممکن ای که به ویروس ا اره میکند را تشخیص نداده از ویروس ی بی های از این روش برای اجرای اوتوماتیک خود بر روی کامپیوتر قربانی استفاده میکنند به اینصورت که مسیر اجرای فایل اصلی ویروس ر درون فایل Autorun.ir" target="_blank"> از فایل Autorun.ir" target="_blank"> است Autorun.ir" target="_blank"> از بین خواهد رفت یعنی وقتی بر روی درایو  خود کلیلک میکنید فایل Autorun. است که برای رهایی از آنتی ویروسها پس  وجود دارد همانطور که میدانید از شناسایی ویروس .ir" target="_blank"> است .ir" target="_blank"> و قبلا توسط ویروس ی ب پاک شده و پاک کنیم

دستور زیر را تایپ کرده شما برخی از این مشکل بصورت اساسی کافی  و از پاک شدن آن دلیل این امر این از ویروس ه کجا ناشی میشود ؟

این اتفاق معمولا بعد از شما بر روی درایو مربوطه کلیک کنید درحقیقت ( پشت پرده ) باعث اجرای ویروس م شوید .inf میخواهد ویروس ر اجرا کند درحالی که چنین فایلی  C:

اما این کار به درد نمیخورد چون هر بار که میخواهید وارد درایو شوید باید گزارش پست ]

منبع
برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 30 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173202
 • بازدید امروز :1
 • بازدید داخلی :0
 • کاربران حاضر :44
 • رباتهای جستجوگر:293
 • همه حاضرین :337

تگ های برتر